Кошик
32 відгуків
+380 (66) 401-19-80
ТОВ "СеЛюТ ЛТД"

Про нас

ТОВ «СеЛюТ ЛТД»  являється офіційним дилером  італійських компаній виробників «SIPOM S.R.L» та «Ekokemica S.R.L» на території України.

Sipom був створений близько 40 років тому двома братами, чиї сини зараз очолюють компанію. Це була одна з перших італійських компаній, яка зосередилася на виробництві та маркетингу професійних миючих засобів, особливо в галузі автомобільної та спеціальної продукції для промисловості.

Їхні засновники завжди цікавляться вивченням, створенням, тестуванням та виробництвом власних детергентів, а також систематичними інноваціями у пошуку та розробці нових формул.

Цей важливий вибір, який просувається та зміцнюється у часі завдяки впровадженню нового класу підприємців у компанії, дає змогу використовувати високоякісні продукти. Високий ступінь спеціалізації, відданість і великий інтерес, характерні для співробітників Sipom, дозволяють проводити постійні дослідження та розробки, орієнтовані на потреби клієнтів та ринку. Останнім часом компанія бере участь у плані індустріалізації та міжнародної експансії, крім диверсифікації продуктів та послуг, але завжди вірна своїм власним цінностям та походженню, що робить компанію близькою до клієнта як партнера, а не лише як до споживача.

Ekokemica - це італійська компанія, яка народжена з дуже конкретною місією, задовольнити потреби наших клієнтів, надаючи всю нашу підтримку, компетентність і професіоналізм у створенні все більш професійних, інноваційних та екологічно чистих миючих засобів.

«Протягом понад 20 років наш досвід призвів до того, що бренд Ekokemica продається на всій території Італії та експортує нашу зроблену в Італії на міжнародний ринок.»

Миючі засоби тм Ekokemica виготовляються безпосередньо з власними ексклюзивними рецептурами, пропонуючи нашим клієнтам широкий асортимент продуктів для автомобільного сектору, промисловості та господарства.

Постійні інновації змусили компанію приділяти все більше і більше уваги впливу своєї продукції на навколишнє середовище, і з цієї причини вона прагне вивчати та досліджувати відповідні продукти, виготовлені з обраної сировини, щоб якісні та екологічні аспекти могли співіснувати. Дослідження та лабораторія постійно адаптують рецептури відповідно до чинного законодавства, і всі продукти перевіряються на їх специфічні характеристики, щоб гарантувати якість.

Наша компанія SeLyuT намагається  задовільнити клієнтів якісними продуктами і це є нашою відправною точкою. Ми продовжуємо розвиватися, щоб не бути неготовими до викликів, які чекають на нас у майбутньому.

 

 

Інформація про компанію

Назва:
ТОВ "СеЛюТ ЛТД"
Тип компанії:
Торгова компанія
Бренди:
SIPOM, Ekokemica, Tecomec

Організаційно-правова форма та капітал

Рік заснування:
2011
Організаційно-правова форма:
Товариство з обмеженою відповідальністю

Ринкова діяльність

Основні клієнти:
автомийки, автосалони, власники авто

Інформація про виробництво

Місцезнаходження виробництва:
Чернівці
Контакти
ТОВ "СеЛюТ ЛТД"
Людмила
Тернополь, Тернопіль, Україна
+380 (66) 401-19-800661338662менеджер

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner