Кошик
22 відгуків
+380 (66) 401-19-80
ТОВ "СеЛюТ ЛТД"

Про нас

ТОВ «СеЛюТ ЛТД»  є офіційним дилером  італійської компанії виробника «La nuova SIPOM SRL» на території України.

Sipom був створений близько 40 років тому двома братами, чиї сини зараз очолюють компанію. Це була одна з перших італійських компаній, яка зосередилася на виробництві та маркетингу професійних миючих засобів, особливо в області автомобільної та спеціальної продукції для промисловості.

 

Их основатели всегда интересуются  изучением, созданием, тестированием и производством собственных детергентов, а также систематическими инновации в поиске и разработке новых формул.

Этот важный выбор, который продвигается и укрепляется во времени благодаря внедрению нового класса предпринимателей в компании, позволяет использовать высококачественные продукты. Высокая степень специализации, приверженность и большой энтузиазм, характерные для сотрудников Sipom, позволяют проводить постоянные исследования и разработки, ориентированные на потребности клиентов и рынка. Останнім часом компанія бере участь у плані індустріалізації та міжнародної експансії, крім диверсифікації продуктів та послуг, але завжди вірна своїм власним цінностям та походженням, що робить компанію близькою до клієнта як партнера, а не лише як до споживача.

Інформація про компанію

Назва:
ТОВ "СеЛюТ ЛТД"
Тип компанії:
Торгова компанія
Бренди:
SIPOM, Ekokemica, Tecomec

Організаційно-правова форма та капітал

Рік заснування:
2011
Організаційно-правова форма:
Товариство з обмеженою відповідальністю

Ринкова діяльність

Основні клієнти:
автомийки, автосалони, власники авто

Інформація про виробництво

Місцезнаходження виробництва:
Чернівці
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
Контакти
ТОВ "СеЛюТ ЛТД"
Людмила
Тернополь, Тернопіль, Україна
+380 (66) 401-19-800661338662менеджер

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner